Ana Sayfa İmplant İmplant Diş Yaptıranlar

İmplant Diş Yaptıranlar

İmplant diş yaptıranlar ve implant diş yaptırıp memnun kalanların yorumlarını merak ediyorsanız bu yazımız tam size göre. İmplant diş yaptıranların deneyimlerini sizler için derledik.

İmplant Diş Yaptıranlar

İmplant Dİş Yaptıranlar

İmplant diş, son zamanlarda diş sorunu yaşayan kişiler için adeta kurtarıcı nitelikte bir tedavi yöntemidir. Bunun nedeni tedavide kullanılan, titanyum malzemenin çene ve diş kemiğine kaynamasıdır. Dolayısı ile tedavi sonrası implant diş kişilere ana diş rahatlığı sunmaktadır. Fakat tedavi için mutlaka uzman ve işin eğitimini almış bir hekimden destek alınması gerekir.

İmplant diş yaptıranlar ise çoğunlukla dişlerinden memnun kaldıklarını belirtmiştir. Özellikle çoklu diş tedavilerinde implant diş yaptıranlar, dişin konforunu ve rahatlığını yaşadıklarını belirtmiştir. Tedavi için 18 yaşını geçmiş olmak yeterli olacaktır.

İmplant Diş Yaptıranların Yorumları

Diş tedavisinde çığır açan implant uygulaması genç, yaşlı pek çok kişinin memnuniyetini kazanmıştır. İmplant diş yaptıranların yorumları ise genelde iyi yönde olmuştur. Yorumlara bakacak olursak;

 • Emekli Öğretmen
  Arka dişlerimde 4 tane eksik vardı. Protez diş tedavisi için doktoruma başvurdum ama bana implant dişi anlattı. İlk etapta çok onaylamadım ama sonra ana dişim gibi olacağını düşünerek tek bir dişimi yaptırdım. Sonuç korktuğum gibi olmadı ve diğer dişlerimi de yaptırdım. Şuan çok rahatım ve çok memnumum.
 • Özel Sektör Müdür
  İmplat uygulamasını ilk duyduğumda Türkiye’ye gelmesini dört gözle bekledim. Çünkü dişlerimden uzun zamandır şikayetçiydim, birkaç hekime danıştım tüm bilgileri edindikten sonra implant diş yaptırdım. Dişlerimde ilk bir hafta şişme ve morluk meydana geldi daha sonra şişlikler indi. Şuan dişlerim gençlik dişi gibi harika bir uygulama herkese tavsiye ederim.
 • Emekli İşçi
  Ben dişlerime küçüklüğümden beri çok bakarım en büyük korkum dişlerimi kaybetmekti, neticede bir tane dişim çürüdü. Bende implant tedavisi için doktoruma başvurdum, önce çene kemiklerim titanyum malzemeyi kabul eder mi? Diye çok düşündüm ama yaptırdıktan 3 ay sonra tedavini ne kadar başarılı olduğunu gördüm. Tabi uzunca bir süre yediklerime ve içtiklerime çok dikkat ettim sonrası gerçekten çok rahat oldu.
 • İş Adamı
  Elbette konu diş olunca herkes çekingen tavırlar sergileyebilir. Ben de implant kelimesinden bile korkuyordum. Bu nedenle detaylı bir araştırma yaptım, özellikle doktor ve hastane araştırmaların uzun sürdü. İlk önce ön dişime bir implant uygulaması yapıldı daha sonra arka dişime yaptırdım şuan kendi ana dişim gibi kullanıyorum, çok memnunum.

  Diğer İmplant Diş Yaptıranlar

 • Emekli Makinist
  Babam için diş implantı düşünüyorduk fiyatları bizi biraz korkutuyordu ama yurt dışındaki fiyatlara göre Türkiye’deki fiyatlar daha uygun. Babamın dişlerinin tümünü implant yaptırdık hem estetik açıdan hem de ağız ve diş sağlığı açısından harika oldular.
 • Modacı
  Hep sorulan sorular implant sonrası dişlerin ne kadar sağlıklı olduğu yönündeydi. Ben de dişlerime bu tedaviyi yaptırmadan önce detaylı araştırmalar yaptım. Bir süre sert yiyecekler hiç yemedim, daha sonra dişler kendi dişim gibi çeneye tutundu şuan harika hissediyorum gayet rahat.
 • Dijital Medya Danışmanı
  Sosyal medyada implant diş hakkında çok reklam vardı elbette diş sağlığı önemli olduğu için bende ipmlant diş yaptırmaya karar verdim. Gerçekten zorlu bir süreç, bu süreçte çok yıprandım çünkü benim tüm dişlerim teker teker çekildi daha sonra implant dişler uygulandı. İmplant iyi bir tedavi yöntemi fakat tüm dişlerinize yaptıracaksanız sağlığınızın çok iyi olması gerekiyor. Yoksa günlük yaşam sağlık sorunları nedeni ile çok olumsuz etkilenecektir.
 • TV Kanalında Sunucu
  Yerel bir televizyon kanalında sunucu olarak çalışıyorum, haliyle dişlerimin son derece estetik olması gerekiyor. Köprü ve porselen kaplama yaptırdım ama dişlerim ağzıma sonradan eklenmiş gibi kötü görünüyordu. Ben de implant yaptırmaya karar verdim, ağız yapıma uygun implant tedavisi gördüm, şimdi daha estetik bir görünüme kavuştum.
 • Grafiker
  Yaşım daha 30 olmasına rağmen 5 dişim eksik, implant tedavisine yeni başladım. Biraz zorlanıyorum ama kısa süre sonra iyi bir sonuç elde edeceğime inanıyorum.
 • Özel Sektör Yönetici
  Özel bir şirkette yönetici olarak çalışıyorum. Benim güçlü ve estetik bir görünüme ihtiyacım var ama trafik kazası nedeni ile alt iki dişimi kaybettim. Şimdi implant tedavisine başladım, alt malzemeler çene kemiklerime sabitlendi, üst kapakların yapılmasını bekliyorum. Bu tedavi sonrası öz güvenimin daha fazla artacağına inanıyorum.

İmplant diş yaptıranlar; forum sitelerinden ve daha önce implant yaptıran insanların kendi yorumlarından derlenmiştir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

SON YAZILAR

Kemik Tozu Nedir? Nasıl Uygulanır?

Kemik tozu tedavisi ameliyatı, implant cerrahisinde sıkça kullanılır. Peki, kemik tozu nedir? Nasıl yapılır? Ve hangi durumlarda yapılması uygundur? Sorularının cevabı aşağıda yer almaktadır. Kemik...